O Two Hapinness*PL

Nasi czterołapni, to dla nas naturalna dawka endorfin, szczęścia i uśmiechu, którą dostajemy nie wychodząc z domu. A kiedy mamy ochotę na zastrzyk adrenaliny, wybieramy się na wystawy, podczas których piękno naszych kotów mogą podziwiać też inni.

Nasza hodowla Two Happiness *PL działa pod patronatem FIFE – Federation Internationale Feline, jest to organizacja zrzeszająca hodowców kotów rasowych z Europy, Azji oraz Ameryki Południowej. FIFe jest największą na świecie federacją felinologiczną.

Jesteśmy zarejestrowani w Cat Club Wrocław, należącym do FPL (Felis Polonia). Zatem jesteśmy legalnie działającą hodowlą kotów rasowych.

Socjalizacja pełna miłości

Opiekę nad naszymi kotami sprawują również nasze dzieci: Adam i Nataszka. To oni dbają o codzienną porcję ruchu, zabaw, urządzają gonitwy z wędkami i rzucanie myszek. Jesteśmy domową hodowlą, gdzie koty od maleńkości mają kontakt z dziećmi. Nauczone są życia w rodzinie pełnej miłości, co zapewnia im odpowiednią socjalizację.

Nasze dzieci są od najmłodszych lat wychowane w miłości do zwierząt, potrafią doskonale odczytać ich potrzeby. Wszyscy są w takim układzie zadowoleni 😉 Naszych kociaków nie trzymamy pod kloszem, wiedzą co to gwar i dźwięk odkurzacza. Są odważne i radosne. 

Two Happiness*PL - nasze zasady