MAMY KOCIĘTA !

No i są z nami !   Czekałam !  

Kociaki Flower & Huntera . Oddajemy się macierzyństwu, niech pisklaczki rosną zdrowo, będziemy się pokazywac . Zapraszamy na Facebook (zakładka kontakt ).

CZEKAMY NA KOCIĘTA !

Z przyjemnością informujemy, że spodziewamy się kociąt. Mama jest nasz Flower Two Happiness*PL (córka wspaniałej importowanej z Rosji kotki Caramelki)

a tatą Hunter Nevalord * SI (importowany ze Słowenii o cudownych charakterze kocurek ). Kociaki przyjdą na świat już w listopadzie 2020.

Zainteresowanych zapraszamy !

                        

Mamy kocięta !

No i są ! W Dniu Kobiet pojawił się na świecie miot „H”.

Maluszki Amber & Grishko

Cieszymy się bardzo , kociaki pięknie przybierają na wadze, mamuśka jest dzielna  a  my poszukujemy imion ?

Oczekujemy kociąt – wiosna 2020!

Nasza niebiesko-biała panna Amber oczekuje kociąt z cudownym, niebiesko- złotym gentelmenem z zaprzyjaźnionej hodowli. To niezwykłe połączenie, gdyż jeśli chodzi o złote Nevy, to w Polsce są tylko 2 kocurki w takim kolorze!!!
Można wpisywać się już na listę osób oczekujących, prosimy o kontakt wszystkie zainteresowane Rodziny.

IC Grishko Śnieżna Magnolia*PL

IC Amber Two Happiness*PL

Witajcie na nowej stronie!

Serdecznie witamy na odświeżonej stronie TwoHappiness*PL, którą zaprojektowała Ania. W naszej witrynie pojawiły się długo oczekiwane zmiany – Brendon i Caramelka są już na zasłużonej hodowlanej emeryturze, ale za to została z nami niesamowita Flower.

Miłego oglądania! 🙂

Miot F

No i spełniło się moje marzenie….futro białe , oczy niebieskie, noski różowe a charaktery, co tu dużo mówić marzenie! Jeszcze takich kociąt u nas nie było.  Ta para Faworyt i FiBi są gotowi do zmiany domu, ale oddamy je tylko do super Rodzin 🙂

P.S. Już w nowym domu!

Czekamy na kociaki

Kochani z niecierpliwością czekamy na kocięta po cudnych rodzicach! Kociaki pojawia się na świecie w ostatnich dniach grudnia 2018. Jest to dobry czas by do nas dzwonić, poznać nasza hodowlę, my też chcemy poznać Nowe Rodziny dla kocich dzieci. Zapraszamy do kocich pogaduszek!