IBIZA skończyła już rok !

Nasza IBIZA Two Happiness*PL to juz roczna pannna.                                                    Duża , silnej budowy i wieczne dziecko . Mega chętna do zabaw, gonitw za myszka, wędką – jest naprawde śmieszna . To miłośniczka świeżego powietrza- od wczesnych godzin porannych domaga się wychodzenia na balkon ! Wacha, obserwuje, nasłuchuje – koty tego jak i zabawy potrzebują dla ich dobrostanu.

MAMY KOCIĘTA !

Pierwsze kociaki naszej HEIDI Two HAppiness*PL  &  FRODO Kocia Osada*PL      urodzone 23.05.2021

Czwórka wspaniałych kociat , dostępna jest juz tylko niebeska pręgowana  dziewczynka , gotowa do zmiany domu na poczatku wrzesnia ’21

Zainteresowanych zapraszamy !

  

 

 

Poszukujemy Rodziny dla naszej Amber – ADOPCJA PŁATNA

Kochani poszukujemy domu adopcyjnego dla dorosłej 5 letniej koteczki z naszej hodowli .
Wymarzony dom to : domek bez innych zwierząt , dom, w którym zabezpieczony będzie balkon , będzie czekał drapak ok 150 cm wysokości .
Kotka jest bardzo dużą gadułą, dużo miauczy i w ten sposób kontaktuje sie z nami , prosi o pieszczoty i wspólne wylegiwanie się na łóżku.
Koteczka jest nieśmiała ( mam nadzieje ,że w nowym domku po czasie aklimatyzacji będzie śmielsza i bardziej pewna siebie ), obecnie jest w trudnych relacjach z inna podrastająca kotką z mojej hodowli i przez nią osaczona.
Dlatego szukamy osoby , która znając psychikę kotów, będzie pracować z Amber i stworzy jej komfortowe warunki na dalsze lata życia.
Koteczka wychowana z dziećmi (11 i 7 lat ), ale to z nami dorosłymi ma najlepszy kontakt. Więcej zdjęć Amber  w zakładce kotki .

 

MAMY KOCIĘTA !

No i są z nami !   Czekałam !  

Kociaki Flower & Huntera . Oddajemy się macierzyństwu, niech pisklaczki rosną zdrowo, będziemy się pokazywac . Zapraszamy na Facebook (zakładka kontakt ).

CZEKAMY NA KOCIĘTA !

Z przyjemnością informujemy, że spodziewamy się kociąt. Mama jest nasz Flower Two Happiness*PL (córka wspaniałej importowanej z Rosji kotki Caramelki)

a tatą Hunter Nevalord * SI (importowany ze Słowenii o cudownych charakterze kocurek ). Kociaki przyjdą na świat już w listopadzie 2020.

Zainteresowanych zapraszamy !

                        

Mamy kocięta !

No i są ! W Dniu Kobiet pojawił się na świecie miot „H”.

Maluszki Amber & Grishko

Cieszymy się bardzo , kociaki pięknie przybierają na wadze, mamuśka jest dzielna  a  my poszukujemy imion ?

Oczekujemy kociąt – wiosna 2020!

Nasza niebiesko-biała panna Amber oczekuje kociąt z cudownym, niebiesko- złotym gentelmenem z zaprzyjaźnionej hodowli. To niezwykłe połączenie, gdyż jeśli chodzi o złote Nevy, to w Polsce są tylko 2 kocurki w takim kolorze!!!
Można wpisywać się już na listę osób oczekujących, prosimy o kontakt wszystkie zainteresowane Rodziny.

IC Grishko Śnieżna Magnolia*PL

IC Amber Two Happiness*PL

Witajcie na nowej stronie!

Serdecznie witamy na odświeżonej stronie TwoHappiness*PL, którą zaprojektowała Ania. W naszej witrynie pojawiły się długo oczekiwane zmiany – Brendon i Caramelka są już na zasłużonej hodowlanej emeryturze, ale za to została z nami niesamowita Flower.

Miłego oglądania! 🙂

Miot F

No i spełniło się moje marzenie….futro białe , oczy niebieskie, noski różowe a charaktery, co tu dużo mówić marzenie! Jeszcze takich kociąt u nas nie było.  Ta para Faworyt i FiBi są gotowi do zmiany domu, ale oddamy je tylko do super Rodzin 🙂

P.S. Już w nowym domu!