Wystawy

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wystaw, w których braliśmy udział.

Międzynarodowa wystawa kotów rasowych we Wrocławiu 09.2023

Wspaniały debiut naszej Loli Two Happiness *Pl. Lola cudownie się prezentowała i kokietowała sędzine. Zdobyła ocenę doskonałą pierwsza czyli Ex1 , BiV – najlepszy kot w kolorze oraz NOM BIS czyli nominacje do panelu głównego show .
Jesteśmy mega dumni z naszej dziewczynki etc .

Łódź 09.2015

Do Łodzi pojechała tylko Amber-koteczka urodzona w naszej hodowli, właśnie skończyła 10 m-cy i weszła w klasę otwartą. Uzyskała 2-krotnie ocenę Excellent 1 co pozwoliło uzyskać pierwsze certyfikaty na Championa. Dodatkowo została nominowana przez sędziego do panelu BIS (Best in Show). Brawo Ambi!

Wrocław 09.2015

Na wrześniowej wystawie kotów rasowych we Wrocławiu, zaprezentowaliśmy całą naszą ówczesną hodowlę czyli Brendona, Caramelkę oraz Amber. Jesteśmy dumni z naszych kociastych i ich sukcesów.

Ostrawa 08.2015

Do Ostravy w sierpniu 2015 wybrałam się z Caramelką. W Czechach Carmel, uzyskała doskonałe oceny i ukończyła tytuł International Champion. Jak zawsze nie bardzo była zadowolona i rzucała lodowatym spojrzeniem na wszystkich.

Płock 06.2015

W czerwcu 2015 wybrałam się z moją parką: Caramelką i Brendim na międzynarodową wystawę kotów do Płocka. Lubię halę sportową, na której odbywają się tam wystawy. Jak zawsze dobra organizacja i świetni znajomi hodowcy. Brendon zdobył BIV – czyli najlepszy kot w kolorze. Brawo MY!

Wrocław 03.2015

Na wrocławskiej wystawie , we własnym klubie ….nie mogło nas zabraknąć. Caramela wychowuje A kotki , więc wybrałam się z Brendonem. Brendi dwukrotnie zdobył BIV – najlepszy w kolorze oraz otrzymał nominację do Best in Show (BIS ). Brawo chłopaku!!

Bydgoszcz 2014

Ponadto w 2014 r. braliśmy udział w wystawach: we Wrocławiu, Boskowicach, Płocku i Kościanie.